STA -LIGA

STA liga

Vedenie Ligy

ivan kiko Ing. Ivan Kiko logo ev
Milan Rajský
vladimir slavik
Ing. Vladimír Slávik 
- hl. rozhodca
548656 4080237695524 1377731943 n


Ing. Peter Tóth

 

*Počet kôl =počet kôl ligy

*skóre= do skóre sa počítajú výhry (1.miesta), ku prehrám (2.a 3.miesta)

*bodovanie = 1.miesto – 3body, 2.miesto – 2body, 3.miesto – 1.bod

*pokiaľ sa zúčastní cvičenec len jednej disciplíny (tul alebo matsogi) za tú nezúčastnenú disciplínu má automaticky prehru v skóre.

Výsledková listina 2017:

Umiestnenie Škola Počet kôl Skóre Spolu
1. miesto Hong Ryong Sereď 1 12:27 49
2. miesto UKF Nitra 1 6:14 36
3. miesto Hwa-rang Trnava 1 5:17 35
4. miesto TKD Academy Slovakia 1 3:04 16
5. miesto TKD Znojmo 1 2:04 12
6. miesto Moldava Kickboxing 1 2:05 12
7. miesto CVČ Košice 1 0:02 4
8. miesto Dangun Kolíňany 1 0:01 2
9. miesto TKD Academy Nové Zámky 1 0:01 2
10. miesto TKD Prievidza 1 0:01 1
11. miesto Moldava nad Bodvou 0 0:00 0
12. miesto Turňa nad Bodvou 0 0:00 0

 

Kategória žiaci :

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Marco Šereg 1 Hong Ryong Sereď 2:0 6
2.miesto Šimon Maťo 1 TKD Nitra 1:1 5
3. miesto Petr Fousek 1 Znojmo 1:1 5
4. miesto Daniel Boháč 1 TKD Academy Slovakia 0:2 4
5. miesto Kiko Billa 1 TKD Nitra 1:1 4
6. miesto Jakub Masnica 1 Hong Ryong Sereď 1:1 4
7. miesto Vladimír Olianka 1 TKD Nitra 1:1 4
8. miesto Attila Bartaloš 1 Taekwondo & Kickboxing 1:1 4
9. miesto Braňo Boháč 1 TKD Academy Slovakia 1:0 3
10. miesto Michal Marček 1 TKD Academy Slovakia 1:0 3
11. miesto Christian Tamáš 1 Taekwondo & Kickboxing 0:2 3
12. miesto David Súkup 1 Znojmo 1:0 3
13. miesto Marek Upohlav 1 TKD Nitra 0:2 3
14. miesto Erik Gemeri 1 TKD Academy Slovakia 0:1 2
15. miesto Samuel Varga 1 TKD Nitra 0:1 2
16. miesto Robert Zima 1 TKD Nitra 0:1 2
17. miesto Eduard Piovarič 1 TKD Nitra 0:1 2
18. miesto Emo Pražienka 1 Dangun Kolíňany 0:1 2
19. miesto Samuel Kiko 1 TKD Nitra 0:1 2
20. miesto Kristian Georgiev 1 Hong Ryong Sereď 0:1 1
21. miesto Tomáš Stelo 1 Hwa rang Trnava 0:1 1
22. miesto Georgiev Alex 1 Hong Ryong Sereď 0:1 1
23. miesto Viktor Rychtárik 1 Hong Ryong Sereď 0:1 1
24. miesto Samuel Nunhart 1 TKD Nitra 0:1 1
25. miesto Simon Rajský 1 Hong Ryong Sereď 0:0 0
26. miesto Samuel Ruman 1 Hong Ryong Sereď 0:0 0
27. miesto Christian Zeman 1 Znojmo 0:0 0
28. miesto Max Harmath 1 TKD Academy Slovakia 0:0 0
29. miesto Artur Lopašovský 1 Hong Ryong Sereď 0:0 0

 

Kategória žiačky: 

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Ema Valenčíková 1 Hong Ryong Sereď 2:0 6
2.miesto Alexandra Eckerová 1 Hwa rang Trnava 1:1 5
3. miesto Emma Baničová 1 Hwa rang Trnava 0:2 4
4. miesto Nina Kopajová 1 Hong Ryong Sereď 0:2 4
5. miesto Sofia Nela Tóthová 1 Hong Ryong Sereď 1:0 3
6. miesto Michaela Šuláková 1 Hong Ryong Sereď 1:0 3
7. miesto Natália Poláčková 1 Hwa rang Trnava 0:2 2
8. miesto Tamara Kráľovičová 1 Hong Ryong Sereď 0:1 1
9. miesto Laura Ivanková 1 Taekwondo & Kickboxing 0:1 1
10. miesto Charlotte Gašparová 1 Taekwondo & Kickboxing 0:1 1
11. miesto Hanka Rychtáriková 1 Hong Ryong Sereď 0:0 0
12. miesto Nicole Iracká 1 Hong Ryong Sereď 0:0 0
13. miesto Lucia Ballayová 1 TKD Nitra 0:0 0

 

Kategória juniori:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Samuel Iracký 1 Hong Ryong Sereď 2:0 6
2.miesto Peter Štrpka 1 Hong Ryong Sereď 1:1 5
3. miesto Ivan Kubovič 1 Hwa rang Trnava 1:1 4
4. miesto Adam Janech 1 Hwa rang Trnava 0:2 3
5. miesto Samuel Bartoš 1 Hong Ryong Sereď 1:0 3
6. miesto Michal Fidlér 1 Hong Ryong Sereď 0:1 2
7. miesto Ľubomír Leonard Jung 1 TKD Academy Nové Zámky 0:1 2
8. miesto Ján Húska 1 Prievidza 0:1 1
9. miesto Peter Halász 1 Taekwondo &
Kickboxing
0:1 1
10. miesto Martin Mikulík 1 Dangun Kolíňany 0:0 0
11. miesto Daniel Letko 1 TKD Academy Slovakia 0:0 0

 

Kategória juniorky: 

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Vivien Ballayová 1 TKD Nitra 1:1 5
2.miesto Pavlína Kučíková 1 Hwa rang Trnava 1:1 5
3. miesto Jana Pelánová 1 Znojmo 0:2 3
4. miesto Michaela Brúziková 1 Hwa rang Trnava 1:0 3
5. miesto Mária Plevjaková 1 Hwa rang Trnava 0:2 3
6. miesto Réka Harajdová 1 Taekwondo & Kickboxing 1:0 3
7. miesto Paulína Ložiová 1 TKD Academy Slovakia 0:1 1
8. miesto Nikola Klüglová 1 Znojmo 0:1 1
9. miesto Barbora Pacherová 1 Prievidza 0:0 0
10. miesto Kristína Sekerešová 1 Hwa rang Trnava 0:0 0

 

Kategória seniori:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Viliam Pačes 1 Hwa rang Trnava 1:1 5
2. miesto Martin Findra 1 TKD Academy Slovakia 1:0 3
3. miesto Miroslav Gogola 1 TKD Academy Nové Zámky 0:0 0

 

Kategória seniorky:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Dominika Holiczová 1 TKD Nitra 2:0 6
2. miesto Iveta Gimerská 1 Košice 0:2 4
3. miesto Ivana Šeregová 1 Hong Ryong Sereď 1:0 3

Výsledková listina 2016: 

 

Umiestnenie Názov Školy  Počet kôl Skóre Body
1.miesto Hong Ryong Sereď 3 23:53 128
2.miesto UKF Nitra 3 26:27 118
3. miesto Hwa-rang Trnava 3 15:42 115
4. miesto Moldava Kickboxing 2 6:13 34
5. miesto Dangun Kolíňany 3 4:13 31
6. miesto TKD Academy Nové Zámky 3 3:5 18
7. miesto TKD Academy Slovakia 1 2:6 16
8. miesto TKD Znojmo 1 2:8 12
9. miesto CVČ Košice 1 0:2 4
10. miesto TKD Prievidza 2 0:3 3
11. miesto Turňa nad Bodvou 0 0:0 0
12. miesto Moldava nad Bodvou 0 0:0 0

 

 Ocenenie

Meno

Klub

Počet kôl 

Skóre

Body

Najúspešnejša žiačka

Alexandra Eckerová

Hwa-rang Trnava

3

4:02

16

Najúspešnejší žiak

Šimon Maťo

TKD Nitra

2

3:01

11

Najúspešnejšia juniorka

Dominika Holiczová

TKD Nitra

3

5:00

15

Najúspešnejší junior

Adam Janech

Hwa-rang Trnava

3

0:05

10

Najúspešnejší senior

Ľuboš Drozda

Hwa-rang Trnava

2

2:01

8

 

Kategória žiak:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Šimon Maťo 2 UKF Nitra 3:1 11
2.miesto Jakub Masnica 2 Hong Ryong Sereď 2:2 9
3.miesto Kristán Billa 3 UKF Nitra 2:2 9
4.miesto Attila Bartaloš 2 Taekwon-do & Kickboxing 1:3 8
5.miesto Emilián Pražienka 3 Dangun Kolíňany 1:4 7
6.miesto Vladimír Olianka 2 UKF Nitra 2:1 7
7.miesto Peter Halász 1 Taekwon-do & Kickboxing 2:0 6
8.miesto Shukhart Abdullaev 1 UKF Nitra 2:0 6
9.miesto Marco Šereg 1 Hong Ryong Sereď 2:0 6
10.miesto Marek Upohlav 2 UKF Nitra 1:2 6
11.miesto Petr Fousek 1 TKD Znojmo 1:1 5
12.miesto Boris Biháry 2 UKF Nitra 1:1 5
13.miesto Denis Šulák 1 Hong Ryong Sereď 1:3 5
14.miesto Adam Blaho 1 Dangun Kolíňany 1:3 5
15.miesto Samuel Kiko 3 UKF Nitra 0:3 5
16.miesto Áron Reštei 1 Taekwon-do & Kickboxing 1:1 4
17.miesto Daniel Boháč 1 TKD ACADEMY Slovakia 0:2 4
18.miesto Alex Bencz 2 Dangun Kolíňany 0:6 4
19.miesto Kristián Georgiev 3 Hong Ryong Sereď 1:1 4
20.miesto Braňo Boháč 1 TKD ACADEMY Slovakia 1:0 3
21.miesto Michal Marček 1 TKD ACADEMY Slovakia 1:0 3
22.miesto Christian Tamáš 1 Taekwondo & Kickboxing 0:2 3
23.miesto David Súkup 1 Znojmo 1:0 3
24.miesto Viktor Richtárik 2 Hong Ryong Sereď 0:3 3
25.miesto Eduard Piovarči 2 UKF Nitra 0:2 3
26.miesto David Kozmér 1 Hong Ryong Sereď 0:4 2
27.miesto Simon Rajský 1 Hong Ryong Sereď 0:2 2
28.miesto Samuel Nagy 1 Dangun Kolíňany 0:4 2
29.miesto Samuel Varga 1 TKD Nitra 0:1 2
30.miesto Robert Zima 1 TKD Nitra 0:1 2
31.miesto Ivan Susa 1 Hwa rang Trnava 0:2 1
32.miesto Tomáš Holaza 1 Dangun Kolíňany 0:2 1
33.miesto Marco Šereg 1 Hong Ryong Sereď 0:2 1
34.miesto Artur Lopašovský 1 Hong Ryong Sereď 0:2 1
35.miesto Samuel Nunhart 1 TKD Nitra 0:1 1
36.miesto Jakub Kollár 1 Hwa rang Trnava 0:0 0
37.miesto Marko Kúdela 2 Hwa rang Trnava 0:0 0
38.miesto Matej Kollár 1 Hwa rang Trnava 0:0 0
39.miesto Martin Gnebus 1 Hwa rang Trnava 0:0 0
40.miesto Tomáš Stelo 1 Hwa rang Trnava 0:0 0
41.miesto Alex Georgiev 1 Hong Ryong Sereď 0:0 0
42.miesto Tobias Krajčovič 1 Dangun Kolíňany 0:0 0
43.miesto Tomy Hudák 1 Dangun Kolíňany 0:0 0
44.miesto Milan Drozda 1 Dangun Kolíňany 0:0 0

 

Kategória žiačky:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Alexandra Eckerová 3 Hwa rang Trnava 4:2 16
2.miesto Ema Valenčíková 3 Hong Ryong Sereď 3:3 15
3.miesto Nina Kopajová 2 Hong Ryong Sereď 2:2 8
4.miesto Tamara Královičová 3 Hong Ryong Sereď 1:3 8
5.miesto Sofia Skokanová 2 Academy Nové Zámky 1:2 7
6.miesto Sofia Nela Tóthová 3 Hong Ryong Sereď 1:3 6
7.miesto Natália Poláčková 2 Hwa rang Trnava 1:3 5
8.miesto Vivien Piesecká 2 UKF Nitra 0:1 4
9.miesto Emma Baničová 1 Hwa rang Trnava 0:2 4
10.miesto Michaela Šuláková 1 Hong Ryong Sereď 1:0 3
11.miesto Eva Blahová 1 Dangun Kolíňany 0:2 3
12.miesto Adriana Čechová 1 Hong Ryong Sereď 0:2 3
13.miesto Hanka Filipová 1 UKF Nitra 0:2 2
14.miesto Lucia Ballayová 2 UKF Nitra 0:2 2
15.miesto Hanka Rychtáriková 1 Hong Ryong Sereď 0:2 2
16.miesto Laura Ivanková 1 Taekwondo & Kickboxing 0:1 1
17.miesto Charlotte Gašparová 1 Taekwondo & Kickboxing 0:1 1
18.miesto Nicole Iracká 1 Hong Ryong Sereď 0:1 1
19.miesto Anička Kohútová 1 UKF Nitra 0:2 1
20.miesto Nikola Iracká 1 Hong Ryong Sereď 0:2 1
21.miesto Lucia Ballayová 1 TKD Nitra 0:0 0
22.miesto Nina Majerská 0 Hong Ryong Sereď 0:0 0

 

Kategória juniori:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Adam Janech 3 Hwa rang Trnava 0:5 10
2.miesto Peter Štrpka 2 Hong Ryong Sereď 2:2 9
3. miesto Ivan Kubovič 2 Hwa rang Trnava 1:1 8
4. miesto Erik Magáth 2 UFK Nitra 2:2 7
5. miesto Samuel Iracký 1 Hong Ryong Sereď 2:0 6
6. miesto Roland Bányi 1 Dangun Kolíňany 2:0 6
7. miesto Matej Vančo 1 Hwa rang Trnava 2:0 6
8. miesto Matúš Javor 1 Hong Ryong Sereď 1:1 4
9. miesto Marek Žakovič 1 UKF Nitra 0:2 4
10. miesto Noe Schwarcz 2 Hwa rang Trnava 0:4 4
11. miesto Ľubomír Leonard Jung 2 Academy Nové Zámky 0:2 4
12. miesto Michal Fidlér 2 Hong Ryong Sereď 0:2 4
13. miesto Ladislav Maruscsák 1 Taekwon-do & Kickboxing 1:1 3
14. miesto Samuel Bartoš 1 Hong Ryong Sereď 1:0 3
15. miesto Jakub Kurucz 1 Academy Nové Zámky 0:1 2
16. miesto Erik Slobodník 1 Prievidza 0:2 2
17. miesto Martin Mikulík 2 Dangun Kolíňany 0:4 2
18. miesto Ján Húska 1 Prievidza 0:1 1
19. miesto Peter Halász 1 Taekwondo &
Kickboxing
0:1 1
20. miesto Daniel Letko 1 TKD ACADEMY Slovakia 0:0 0

 

Kategória juniorky:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Dominika Holiczová 3 UKF Nitra 5:0 15
2.miesto Vivien Ballayová 3 UKF Nitra 4:2 14
3. miesto Mária Plevjaková 3 Hwa rang Trnava 0:6 9
4. miesto Pavlína Kučíková 2 Hwa rang Trnava 1:3 8
5. miesto Michaela Brúdziková 3 Hwa rang Trnava 1:5 7
6. miesto Réka Harajdová 2 Taekwon-do & Kickboxing 1:3 5
7. miesto Ingrid Košíková 1 Academy Nové Zámky 1:1 5
8. miesto Cindy Huszová 1 UKF Nitra 1:1 4
9. miesto Vanessa Schwarczová 2 Hwa rang Trnava 0:4 4
10. miesto Kristína Sekerešová 1 Hwa rang Trnava 0:2 4
11. miesto Jana Pelánová 1 Znojmo 0:2 3
12. miesto Paulína Ložiová 1 TKD ACADEMY Slovakia 0:1 1
13. miesto Nikola Klüglová 1 Znojmo 0:1 1
14. miesto Anna Brúziková 1 Hwa rang Trnava 0:2 0
15. miesto Barbora Pacherová 1 Prievidza 0:0 0

 

Kategória senior:

Umiestnenie Meno a priezvisko Počet kôl

Škola

Skóre Body
1.miesto Ĺuboš Drozda 2 Hwa rang Trnava 2:1 8
2. miesto Viliam Pačes 1 Hwa rang Trnava 1:1 5
3. miesto Juraj Kollár 1 Hwa rang Trnava 1:1 5
4. miesto Tomáš Kuchta 1 Hwa rang Trnava 1:0 3
5. miesto Martin Findra 1 TKD ACADEMY SLOVKIA 1:0 3
6. miesto Ladislav Blaho 1 UKF Nitra 0:2 4
7. miesto Lukáš Císar 1 Hwa rang Trnava 0:2 2
8. miesto Miroslav Gogola 1 TKD Academy Nové Zámky 0:1 0

 

 

*Počet kôl =počet kôl ligy

*skóre= do skóre sa počítajú výhry (1.miesta), ku prehrám (2.a 3.miesta)

*bodovanie = 1.miesto – 3body, 2.miesto – 2body, 3.miesto – 1.bod

*pokiaľ sa zúčastní cvičenec len jednej disciplíny (tul alebo matsogi) za tú nezúčastnenú disciplínu má automaticky prehru v skóre.

 

 

liga

Názov školy
Kôl
Skóre
Body
1.
Hong Ryong Sereď
1
12:27
49b
2.
UKF Nitra
1
6:14
36b
3.
Hwa-rang Trnava
1
5:17
35b
4.
TKD Academy Slovakia
1
3:04
16b
5.
TKD Znojmo
1
2:04
12b
6.
Moldava Kickboxing
1
2:05
12b

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2017 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk