1. Kolo ligy Taekwon-Do pre talentovanú mládež

1. kolo ligy 1

Dňa 11.3.2016 sa v obci Lužianky (okres Nitra) konalo historické „1. Kolo ligy pre talentovanú mládež v Taekwon-Do I.T.F. Liga pre talentovanú mládež v Taekwon-Do I.T.F. je projekt venovaný rozvoju a podpore detí a mládeže v Taekwon-do, pre ich zdravý životný štýl a zdravý pohyb.Súťaž bola zorganizovaná pod záštitou Slovenskej Teakwon-Do Aliancie. 

1. kolo ligy 2

Na súťaži sa predviedlo viac ako 70 cvičencov z klubov Taekwon-Do Hwa-rang Trnava, Taekwon-Do Dan-Gun, Kolíňany, Taekwon-Do UKF Nitra, Taekwon-Do Lužianky, Taekwon-Do Hong Ryong Sereď, Taekwon-Do Academy Nové Źámky, Taekwon-Do Prievidza. Žiaci, žiačky, juniori a juniorky mohli súťažiť v disciplínach „Tul“ (technické zostavy) a „Matsogi“ (športový boj). 

 1. kolo ligy 3

Súťaž započala deviatou hodinou ráno, kedy sa do ringu postavili žiaci a žiačky v discplíne „Tul“. Po nich nasledovala veková kategória juniori a juniorky. Pred obedňajšou prestávkou sa dostali na rad ešte žiaci a žiačky v disciplíne „Matsogi“. Druhá časť súťaže (po obede) bola venovaná disciplíne „matsogi“ juniorov a junioriek.

Počas tejto disciplíny ukázali všetci cvičenci krásne výkony hodné ocenenia. Nakoľko sa súťaž obišla bez akýchkoľvek problémov a kategórie plynule na seba nadväzovali, chceli by sme sa prezidentovi Ivanovi Kikovi  a ďalším organizátorom poďakovať za skvele zorganizovanú súťaž. O ďalšom kole nášho projektu Vás budeme informovať už onedlho.

DS

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk