Technický seminár a krstenie knihy

header5
Technický seminár a krstenie knihy
 
Dňa 6.2.2016 sa konal regionálny technický seminár na východnom Slovensku v Moldave nad Bodvou. Po prvýkrát bol seminár spojený s technickými skúškami a so špeciálnou udalosťou v rámci Slovenskej Taekwon-Do Aliancie. Samotný seminár bol určený pre cvičencov od 10.kupu vyššie. Seminár sa konal v doobedňajších hodinách a to od 9. do 12. hodiny.
krstenie knihy 11
Zúčastnilo sa ho viac ako 70 cvičencov z klubov celého východného Slovenska. Zúčastnili sa kluby zKošíc, dva z Moldavy nad Bodvou, Hrhova a Turne nad Bodvou. Seminár sa konal pod záštitou Slovenskej Taekwon-Do Aliancie, pod vedením medzinárodného inštruktora, Ivana Kika IV. Dan a za asistencie inštruktora Dominik Sawicki III. Dan.
krstenie knihy 2
 
Hlavným cieľom tohto seminára bolo zjednotenie techník a opakovanie si techník na technické skúšky, ktoré po seminári nasledovali. Seminár sa skladal z rozcvičky a rozohriatia, nácviku rôznych techník, základných kopov a úderov a cvičenie technických zostáv.Zvyšok seminára sa venoval študovaniu technických prvkov na technické skúšky (páskovanie). Po skončení seminára nasledovali technické skúšky na stupeň "Kup".
 
krstenie knihy 4
 
Na východnom Slovensku pribudlomnožstvo nových farebných pásov. Po technických skúškach sa konala špeciálna udalosť, vo forme „krstenia prvej príručky (knihy) Slovenskej Taekwon-Do Aliancie“. Tato príručka je zostavená v súlade s celoslovenským trénovacím a páskovacím poriadkom. Ďakujeme autorom knihy za napísanie knihy a veríme, že pomôže budúcim generáciám k jednoduchšiemu a efektívnejšiemu trénovaniu.
 DS

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk