Majstrovstvá Slovenskej republiky 2015

header

Majstrovstvá Slovenskej republiky 2015
Dňa 14.11. 2015 sa v športovej hale Sokolovňa v Seredi uskutočnili tretie majstrovstvá Slovenskej republiky, organizované Slovenskou Taekwon-Do alianciou. Na súťaži sa predstavilo viac ako 110 súťažiacich z 10 klubov STA. Majstrovstvá prebiehali podľa platných pravidiel STA a ITF.
msr 2015   1
Súťažili vekové kategórie žiaci/žiačky, juniori/juniorky, seniori/seniorky a veteráni/veteránky. Súťažilo sa v disciplínach Tul (technické zostavy), Matsogi (športový boj), T-ki (špeciálne techniky) a Wirok (silové prerážanie). Od samotného začiatku išli súťažiaci do súbojov s vervou a odvahou. 
msr 2015   2
V disciplíne Tul sa doobeda stihli vystriedať všetci súťažiaci vo všetkých kategóriách. Poobede okrem kategórie Tul mix sa začalo so sparingami od najnižších vekových kategórií žiaci/žiačky. Hlavne bojovnosť najmenších taekwondistov bola veľakrát obdivuhodná a krásna na podľad. Striedali sa rôzne stanovené váhové kategórie a váhové kategórie mix. Počas súťaženia v sparingových kategóriách sa začalo súťažiť v disciplíne T-ki. 
msr 2015   3
Po rôznych kategóriách špeciálnych kopov nasledovala kategória silového prerážania, ktoré bolo divákom najviac atraktívne. Po ukončení poslednej kategórie v prerážaní začal záverečný ceremoniál spojený s odovzdávaním medailí a diplomov a vyhodnotením súťaže. Všetkým zúčastneným žiakom, trénerom, rozhodcom, rodičom a divákom ďakujeme za účasť a úspešným jednotlivcom a klubom gratulujeme k umiestneniam.

Fotoalbum tu

 

Výsledková listina:

1. najúspešnejší klub - UKF Taekwon-Do Nitra

2. najúspešnejší klub - Hong Ryong Taekwon-Do Sereď

3. najúspešnejší klub - ŠK Taekwon-Do Turňa nad Bodvou

 

DS

nabory

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk