Seminár feb 2015

header
Regionálne semináre január-február 2015
V mesiaci január-február organizovala Slovenská Taekwon-do Aliancia tri regionálne semináre. Prvý seminár sa konal na západnom Slovensku v Nitre. Druhý seminár sa konal na východnom Slovensku v Moldave nad Bodvou a tretí sa konal v Seredi.
Prvé dva semináre boli zamerané na technické zostavy, podrobne sa prešli a vysvetlili jednotlivé techniky a ich použitie. Taktiež sa vysvetlila časť z teórie postojov, čo je veľmi dôležité pre študentov aby správne cvičili technické zostavy. Ďalej sa zopakoval životopis nášho zakladateľa generála Choi Hong Hi. 
  
V Moldave nad Bodvou sa na konci seminára konali technické skúšky, samozrejme všetkým ktorí zložili úspešne skúšky gratulujeme. Tretí seminár v Seredi bol zameraný na "TAE" teda prácu nohami, spravne prevádzanie kopov, technika a presnoť. Na tomto seminári sa podrobnejšie vysvetlovali veci, ktoré dopomáhajú lepšej technike kopov.
    
Na záver by sme chceli poďakovať pani Toporčákovej za pekné zorganizovanie semináru a občerstvenie v Moldave nad Bodvou.
 
nabory

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk