Predvianočný večierok 2014

header
Predvianočný večierok STA 2014
Dňa 13. decembra 2014 sa v Nitre konal predvianočný večierok, organizovaný Slovenskou Taekwondo Alianciou. Večierok zameraný pre členov aliancie, rodičov, priateľov a známych, ktorí sa počas celého roka pohybovali v kruhoch STA a pomáhali pri fungovaní organizácie a samozrejme pri organizovaní našich podujatí. Účasť bola bohatá, nálada skvelá - predvianočná.
 
Večierok sa konal v Nitre, v Transhoteli, ako sa už stalo zvykom. O zábavu a hudbu sa staral profi DJ a okrem iného si hosita užili výborné jedlo a napríklad aj čokoládovú fontánu. Na večierku sa taktiež udeľovali ocenenia pre najúspešnejších súťažiciach STA. Zo žiačok zviťazila Vivien Ballayová, žiacku kategóriu ovládol Peter Štrpka. Medzi juniorkami zvíťazila Bianka Oravec a najúspešnejší junior sa stal Richard Giák. Seniorské ocenenia skončili v rukách Dominiky Oravec a Matej Vlčeja. Pre celkovo najúspešnejšieho súťažiaceho si STA pripravila zvlášť ocenenie, ktoré tento rok putovalo k Matejovi Vlčejovi.
Poďakovania za podrporu a prácu v STA dostali vedúci klubov a po ukončení oficiálnych záležitostí už nasladovala len bujará zábava až do neskorých hodín. Všetkým samozrejme ďakujeme za účasť a príjemnú spoločnosť a prajeme krásne sviatky a veľa úspechov v Novom roku. 
 
 
nabory

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk