Majstrovstvá SR 2014

ms2014web

Majstrovstvá Slovenskej republiky 2014 v Nitre
 Dňa 9.11. 2014 sa v mestskej športovej hale v Nitre uskutočnili druhé majstrovstvá Slovenskej republiky, organizované Slovenskou taekwon-do alianciou. Na súťaži sa predstavili súťažiaci z 11 klubov. Majstrovstvá prebiehali podľa platných pravidiel ITF. Súťažilo sa v kategóriách žiaci/žiačky, juniori/juniorky, seniori/seniorky a veteráni/veteránky, v disciplínach tul, matosgi, t-ki a wiryok.
   
Od samotného začiatku podávali súťažiaci zaujímavé výkony. V disciplíne tul sa doobeda stihli vystriedať všetci súťažiaci vo všetkých kategóriách. Poobede sa po patričných upravách ringov začalo so sparingami od najnižších kategórií. Hlavne bojovnosť najmenších taekwondistov bola veľakrát obdivuhodná.
    
Ešte počas súťaženia v sparingových kategóriách sa začalo súťažiť v disciplíne t-ki. Kategóriu špeciálnych kopov vyhrala Sandra Simková. po špeciálnych kopoch nasledovala kategória športové prerážanie, ktoré bolo divácky asi najviac atraktívne. Po ukončení poslednej kategórie v prerážaní mohol začať záverečný ceremoniál spojený s odovzdávaním ocenení a vyhodnotením súťaže. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a gratulujeme k umiestneniam.
 
Vyhodnotenie:
Najúspešnejší jednotlivci:
 
Vivien Ballayová - žiačky
Mário Hutkai - žiaci
Sandra Simková - juniorky
Richard Giák - juniori
Dominika Oravec - seniorky
Matej Vlčej - seniori
Ladislav Blaho - veteráni
 
Najúspešnejšie kluby:
 
1. miesto - Nitra
2. miesto - Turňa nad Bodvou
3 .miesto - Hwa-rang Trnava
 
nabory

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk