Seminár Hwang, Praha 2014

header
Seminár s Veľmajstrom Hwangom v Prahe
 Každoročný medzinárodný seminár s Veľmajstrom Hwangom pre inštruktorov taekwon-do sa aj tento rok uskutočnil v Prahe. Počas semináru sa kládol dôraz na správne precvičovanie jednotlivých techník a na dodržiavanie morálky taekwon-do. Seminár sa však niesol aj v duchu trochu akčnejších taekwon-do kúskov - zopakovanie a následné predvedienie teórie sily a prerážacích techník, sparingu a v neposlednom rade sebaobrany.
Hwang
Tento niekoľkodňový seminár, ktorý viedol svetovo uznávaný veľmajster Hwang Ho Yong mal mimoriadne vysokú úroveň a to nie iba z hľadiska výšky a počtu technických stupňov. Seminár bol rozdelený do niekoľkých blokov, medzi ktorými mali zúčastnení možnosť prezrieť si krásy hlavného mesta ČR, prípadne sa zrekreovať a oddýchnuť si na rôznych atrakciách. Nevyužitá nezostala ani možnosť zregenerovať telo vo vode - v bazénoch aqua parku. Neskôr nasledovala slávnostná večera, ako býva zvykom. 
Hwang
Zo semináru mali všetci zúčastnení skvelý dojem a to najmä preto, že sa majster venoval aj použitiu taekwon-do techník pri reálnom boji. Techniky zneškodňovania ozbrojeného aj neozbrojeného súpera predvádzal majster bez väčšej námahy. Semináre venované tejto problematike by sme všetci ocenili vo väčších počtoch, nakoľko nikdy neviete, kedy Vám môže takáto skúsenosť zachrániť život. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným a samozrejme majstrovi za skvelý seminár. Vidíme sa niekedy najbližšie na podobnej akcií. 
Hwang
 
nabory

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk