Nitra CUP 2017

 16387285 1899096340335599 5407401601562714036 n

Dňa 04.03.2017 sa konala prestížna Slovenská súťaž organizovaná KBU Nitra, podporovaná Slovenskou Taekwon Do Alianciou s názvom NITRA CUP. Podujatia sa zúčastnilo 20 oddielov zo Slovenskej republiky, ale aj zo zahraničia. Celkovo súťažilo 191 súťažiacich a z toho 69 v kategórii juniori, 43 v kategórii seniori, 21 v kategórii starší žiaci a 58 v kategórii starší žiaci. Uvedené počty sú uvádza vrátane tzv. dvojitých štartov.

 

DSC 0125

DSC 0003

DSC 0047

Zoznam zúčastnených oddieov (klubov):

Dangun Kolíňany DAN 5
Hajduk SRB HAJ 3
Hatvani TKD Klub HAT 5
ITF Taekwon-Do Slovakia ITF 14
Karviná KAR 21
Kondor KON 5
Sonkal SON 17
So-San Znojmo SOS 4
Srpski Soko SOK 7
ŠK Košice KOS 2
ŠK Taekwon-Do & Kickboxing KIC 5
ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou TUR 19
Škola Taekwon-Do Sparring SPA 4
Taekwondo Academy Nové Zámky ACA 11
TAEKWONDO ACADEMY SLOVAKIA TAS 11
TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON ŠKO 6
Taekwon-Do Hong Ryong Sereď HON 12
Taekwon-Do Hwa-rang Trnava TRN 11
Top Taekwon-do TOP 13
UKF Nitra NIT 16

Podrobná výsledková listina:

Tul st.žiaci 8. až 7. kup ( 12 závodníkov )
1. místo: Kristián Billa UKF Nitra
2. místo: Šimon Maťo UKF Nitra
3. místo: Eduard Piovarči UKF Nitra
3. místo: Boris Bihary UKF Nitra


Tul st.žiaci 6. až 5. kup ( 15 závodníkov )
1. místo: Michal Marček TAEKWONDO ACADEMY
2. místo: Michael Hudák Sonkal
3. místo: Erik Gemeri TAEKWONDO ACADEMY
3. místo: Braňo Boháč TAEKWONDO ACADEMY


Tul st.žiaci 4. až 3. kup ( 6 závodníkov )
1. místo: Ondřej Faltin Sonkal
2. místo: Gergő Válóczi Hatvani TKD Klub
3. místo: Brudný Vojtěch Karviná
3. místo: Patrik Juhász ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Tul st.žiaci 2. kup a vyšší ( 8 závodníkov )
1. místo: Ondřej Faltin -dv Sonkal
2. místo: Beneš Jiří Škola Taekwon-Do Sparring
3. místo: Đorđe Zelenović Srpski Soko
3. místo: Srđan Mirković Srpski Soko


Tul st.žiačky 8. až 5. kup ( 7 závodníkov)
1. místo: Ema Valenčíková Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
2. místo: Nina Kopajová Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Sofia Skokanová Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Michaela Boučková Karviná

Tul st.žiačky 4. až 3. kup ( 9 závodníkov )
1. místo: Alexandra Eckerová Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
2. místo: Marija Đurić Srpski Soko
3. místo: Klára Šebestová Karviná
3. místo: Antonie Zipserová Karviná

Tul st.žiačky 2. kup a vyšší ( 3 závodníkov )
1. místo: Alexandra Eckerová -dv Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
2. místo: Anna Válóczi Hatvani TKD Klub
3. místo: Tamara Vrekić Hajduk SRB

Tul junioti 8. až 7. kup ( 3 závodníkov )
1. místo: Boris Bilka Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
2. místo: Alex Marik Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Samuel Bockaj ITF Taekwon-Do Slovakia

Tul juniori 6. až 5. kup ( 4 závodníkov)
1. místo: Samuel Iracký Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
2. místo: Michal Fidlér Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Ľubomír Leonard Jung Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Gergő Száraz Kondor

Tul juniori 4. až 3. kup ( 5 závodníkov)
1. místo: Adam Janech Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
2. místo: Radovan Krasula Karviná
3. místo: Dániel Kónya ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Dávid Giák ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Tul juniori 2. až 1. kup ( 13 závodníkov)
1. místo: Jan Veškrna Sonkal
2. místo: Jozef Majher ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Erik Juhász ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Ondřej Papšík Karviná

Tul juniori I. dan ( 8 závodníkov)
1. místo: Herbert Kindl Sonkal
2. místo: Dalibor Pantlík Karviná
3. místo: Jan Veškrna -dv Sonkal
3. místo: Ognjen Petrovic Top Taekwon-do

Tul juniori II. Dan a vyšší ( 3 závodníci )
1. místo: Jiří Novák Sonkal
2. místo: Herbert Kindl -dv Sonkal
3. místo: Dalibor Pantlík -dv Karviná

Tul juniorky 8. až 3. kup ( 5 závodníkov )
1. místo: Aneta Zelinková Sonkal
2. místo: Izabela Kurtišová Karviná
3. místo: Ingrid Košíková Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Pavlína Kučíková Taekwon-Do Hwa-rang Trnava

Tul juniorky 2. až 1. kup ( 11 závodníkov )
1. místo: Vivien Ballayová UKF Nitra
2. místo: Bára Šebestová Karviná
3. místo: Tereza Tobolová Karviná
3. místo: Kitti Virág Hatvani TKD Klub

Tul juniorky I. dan ( 6 závodníkov )
1. místo: Vivien Ballayová -dv UKF Nitra
2. místo: Lenka Hrstková Sonkal
3. místo: Barča Kotásková Karviná
3. místo: NINA BINTER TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON

Tul juniorky II. Dan a vyšší ( 3 závodníci )
1. místo: Lenka Hrstková -dv Sonkal
2. místo: TIANA JANKOVIĆ TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON
3. místo: Sandra Simková -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Tul seniori 8. až 7. kup ( 3 závodníci )
1. místo: Viktor Tomáš ŠK Taekwon-Do & Kickboxing
2. místo: Lubomír Kotrelec UKF Nitra
3. místo: Miroslav Gogola Taekwondo Academy Nové Zámky

Tul seniori 6. až 5. kup ( 6 závodníkov )
1. místo: Juraj Kollár Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
2. místo: Jozef Celleng Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Roland Skokan Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Marián Pham Taekwondo Academy Nové Zámky

Tul seniori 4. až 1. kup ( 4 závodníci )
1. místo: Jiří Faltin Sonkal
2. místo: Martin Findra TAEKWONDO ACADEMY
3. místo: Stanislav Szostok Karviná

Tul seniori I. dan ( 7 závodníkov )
1. místo: Adam Chlebek Karviná
2. místo: Jan Muller Karviná
3. místo: Jiri Abeska So-San Znojmo
3. místo: Jiří Faltin -dv Sonkal

Tul seniori II. Dan a vyšší ( 6 závodníkov )
1. místo: Tomáš Vodička Sonkal
2. místo: Adam Chlebek -dv Karviná
3. místo: Michal Vavro Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Filip Holly ITF Taekwon-Do Slovakia

Tul seniorky 8. až 3. kup ( 5 závodníkov )
1. místo: Dominika Holicová UKF Nitra
2. místo: Andrea Válóczi Hatvani TKD Klub
3. místo: Bohatá Ivana Škola Taekwon-Do Sparring
3. místo: Iveta Gimerská ŠK Košice

Tul seniorky 2. kup až I. Dan ( 3 závodníkov )
1. místo: Dominika Oravec ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
2. místo: Vanessa Schwarz Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
3. místo: Lenka Révaiová Taekwondo Academy Nové Zámky

Tul seniorky II. Dan a vyšší ( 4 závodníkov )
1. místo: SAŠA SIRŠE TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON
2. místo: Dominika Oravec -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Hana Krivankova So-San Znojmo
3. místo: Katarina Kusmuk Srpski Soko

Tul ml.žiaci 8.-7. kup ( 8 závodníkov )
1. místo: Daniel Boháč TAEKWONDO ACADEMY
2. místo: Zoltan Gobor Top Taekwon-do
3. místo: Lukáš Špendla TAEKWONDO ACADEMY
3. místo: Marccel Apro Top Taekwon-do

Tul ml.žiaci 6. kup a vyšší ( 7 závodníkov )
1. místo: Noé Válóczi Hatvani TKD Klub
2. místo: Denis Ševčík Karviná
3. místo: Adam Blaho Dangun Kolíňany
3. místo: Emo Pražienka Dangun Kolíňany

Tul ml.žiačky ( 5 závodníkov )
1. místo: Sofia Kostyová ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
2. místo: Natália Poláčková Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
3. místo: Charlotte Gašparová ŠK Taekwon-Do & Kickboxing
3. místo: Eva Blahová Dangun Kolíňany

Matsogi st.žiaci do 38 kg ( 17 závodníkov )
1. místo: Gergő Klein Kondor
2. místo: Ondřej Faltin Sonkal
3. místo: Nazar Aponasko ITF Taekwon-Do Slovakia
3. místo: Braňo Boháč TAEKWONDO ACADEMY

Matsogi st.žiaci do 44 kg ( 7 závodníkov )
1. místo: Filip Murgac ITF Taekwon-Do Slovakia
2. místo: Đorđe Zelenović Srpski Soko
3. místo: Gergő Válóczi Hatvani TKD Klub

Matsogi st.žiaci do 50 kg ( 4 závodníci )
1. místo: Brudný Vojtěch Karviná
2. místo: Srđan Mirković Srpski Soko
3. místo: Đorđe Radaković Srpski Soko
3. místo: David Kozmér Taekwon-Do Hong Ryong Sereď

Matsogi st.žiaci nad 50 kg ( 9 závodníkov )
1. místo: Beneš Jiří Škola Taekwon-Do Sparring
2. místo: Eduard Piovarči UKF Nitra
3. místo: Patrik Juhász -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Matvij Aponasko ITF Taekwon-Do Slovakia

Matsogi st.žiačky do 32 kg ( 2 závodníčky )
1. místo: Alexandra Eckerová Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
2. místo: Martha Bruskin ITF Taekwon-Do Slovakia

Matsogi st.žiačky do 38 kg ( 2 závodníci )
1. místo: Marija Đurić Srpski Soko
2. místo: Antonie Zipserová Karviná

Matsogi st.žiačky do 44 kg ( 5 závodníkov )
1. místo: Nina Kopajová Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
2. místo: Ema Valenčíková Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Tamara Vrekić Hajduk SRB
3. místo: Michaela Boučková Karviná

Matsogi st.žiačky do 50 kg ( 2 závodníci )
1. místo: Anna Válóczi Hatvani TKD Klub
2. místo: Lucie Krasulová Karviná

Matsogi st.žiačky nad 50 kg ( 2 závodníci )
1. místo: Klára Šebestová Karviná
2. místo: Sofia Nela Tóthová Taekwon-Do Hong Ryong Sereď

Matsogi juniori +75kg ( 4 závodníci )
1. místo: Jiří Novák -dv Sonkal
2. místo: Ognjen Petrovic Top Taekwon-do
3. místo: Ľubomír Leonard Jung Taekwondo Academy Nové Zámky
3. místo: Dávid Giák ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Matsogi juniori -51 kg ( 2 závodníci )
1. místo: Ondřej Papšík Karviná
2. místo: Gergő Száraz Kondor

Matsogi juniori -57 kg ( 7 závodníkov )
1. místo: DAVID TRDIN TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON
2. místo: Radovan Krasula Karviná
3. místo: Jakub Tvardek Karviná
3. místo: Viktor Uhlar ITF Taekwon-Do Slovakia

Matsogi juniori -63 kg ( 7 závodníkov )
1. místo: Gergő Száraz -dv Kondor
2. místo: Erik Juhász ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Dániel Kónya ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Márió Hutkai ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Matsogi juniori -69 kg ( 7 závodníkov )
1. místo: Dalibor Pantlík Karviná
2. místo: Herbert Kindl Sonkal
3. místo: Peter Štrpka -dv Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Dániel Kónya -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Matsogi juniori -75kg ( 5 závodníkov )
1. místo: Jiří Novák Sonkal
2. místo: Jozef Majher -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Samuel Iracký Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Noe Schwarz Taekwon-Do Hwa-rang Trnava

Matsogi juniorky -52 kg ( 7 závodníkov )
1. místo: Bára Šebestová Karviná
2. místo: Lenka Hrstková Sonkal
3. místo: Bohatá Lucie Škola Taekwon-Do Sparring
3. místo: Hupcejová Eliška Škola Taekwon-Do Sparring

Matsogi juniorky -58 kg ( 3 závodníkov )
1. místo: Tereza Tobolová Karviná
2. místo: Kristína Ivánová TAEKWONDO ACADEMY
3. místo: Nataša Rubežić -dv Hajduk SRB

Matsogi juniorky -64 kg ( 10 závodníkov )
1. místo: NINA BINTER TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON
2. místo: Kristina Murgacova ITF Taekwon-Do Slovakia
3. místo: Sandra Simková ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Danica Petkov Top Taekwon-do

Matsogi juniorky +64 kg ( 4 závodníkov )
1. místo: Sandra Simková -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
2. místo: Izabela Kurtišová Karviná
3. místo: Mária Plevjaková -dv Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
3. místo: Pavlína Kučíková Taekwon-Do Hwa-rang Trnava

Matsogi seniori +85 kg ( 3 závodníci )
1. místo: Matej Vlčej -dv UKF Nitra
2. místo: Richard Giák -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Jiri Abeska So-San Znojmo

Matsogi seniori -71 kg ( 3 závodníci )
1. místo: Tomáš Vodička Sonkal
2. místo: Juraj Ďuračka Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Richard Berecz ITF Taekwon-Do Slovakia

Matsogi seniori -78 kg ( 7 závodníkov )
1. místo: Tomáš Vodička -dv Sonkal
2. místo: Vladimir Slávik ŠK Košice
3. místo: Juraj Ďuračka -dv Taekwon-Do Hong Ryong Sereď
3. místo: Jan Muller Karviná

Matsogi seniori -85 kg ( 6 závodníkov )
1. místo: Adam Chlebek Karviná
2. místo: Matej Vlčej UKF Nitra
3. místo: Stanislav Szostok Karviná
3. místo: Juraj Kollár Taekwon-Do Hwa-rang Trnava

Matsogi seniorky -57 kg ( 3 závodníci )
1. místo: Katarina Kusmuk Srpski Soko
2. místo: Dominika Holicová UKF Nitra
3. místo: Bohatá Ivana Škola Taekwon-Do Sparring

Matsogi seniorky -63 kg ( 3 závodníci )
1. místo: Dominika Oravec ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
2. místo: Andrea Válóczi Hatvani TKD Klub
3. místo: Lenka Révaiová Taekwondo Academy Nové Zámky

Matsogi seniorky +63 kg ( 3 závodníčky )
1. místo: SAŠA SIRŠE TAEKWON-DO CLUB ŠKORPIJON
2. místo: Dominika Oravec -dv ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Linda Ševčíková Karviná

Matsogi ml.žiaci -26 kg ( 5 závodníkov )
1. místo: Christián Tamáš ŠK Taekwon-Do & Kickboxing
2. místo: Nenad Ajvaz Top Taekwon-do
3. místo: Marccel Apro Top Taekwon-do
3. místo: Zoltan Gobor Top Taekwon-do

Matsogi ml.žiaci -32 kg ( 3 závodníci )
1. místo: Noé Válóczi Hatvani TKD Klub
2. místo: Christián Tamáš -dv ŠK Taekwon-Do & Kickboxing
3. místo: János Sárközi Kondor

Matsogi ml.žiaci -38 kg ( 3 závodníci )
1. místo: Petar Kusmuk Srpski Soko
2. místo: Denis Ševčík Karviná
3. místo: Alex Bencz Dangun Kolíňany

Matsogi ml.žiaci +38 kg ( 2 závodníci )
1. místo: Emo Pražienka Dangun Kolíňany
2. místo: Nikola Ajvaz Top Taekwon-do

Matsogi ml.žiačky ( 3 závodníci )
1. místo: Natália Poláčková Taekwon-Do Hwa-rang Trnava
2. místo: Charlotte Gašparová ŠK Taekwon-Do & Kickboxing
3. místo: Sofia Kostyová ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Wirok juniori ( 5 závodníkov )
1. místo: Ľubomír Leonard Jung Taekwondo Academy Nové Zámky
2. místo: Márió Hutkai ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou
3. místo: Dávid Giák ŠK Taekwondo Turňa nad Bodvou

Wirok seniori ( 5 závodníkov )
1. místo: Matej Vlčej UKF Nitra
2. místo: Michal Vavro Taekwondo Academy Nové Zámky

 

liga

Výsledky za rok 2017

Názov školy
Kôl
Skóre
Body
1.
Hong Ryong Sereď
3
4:42
127
2.
Moldava Kickboxing
3
12:18
108
3.
UKF Nitra
3
17:31
93
4.
Hwa-rang Trnava
3
13:34
83
5.
TKD Academy Slovakia 2
10:08
44
6.
 ŠK Turňa nad Bodvou 2
7:14
43
7. TKD Academy NZámky  2  0:07  13
 8.  TKD Znojmo  2:04  12
 9.  CVČ Košice  1 0:02  4
 10  Dangun Kolíňany 1 0:01  2
 11  TKD Prievidza  1  0:01  1

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2017 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk