Vianočný večierok STA 2016

Dňa 10. decembra 2016 sa v Nitre konal tradičný vianočný večierok, organizovaný Slovenskou Taekwon-Do Alianciou. Večierok sa konal pre všetkých členov aliancie, rodičov, priateľov a známych, ktorí sa počas celého roka angažovali pri rozvoji STA.
 
DSC 0665

 

Účasť na večierku bola vysoká, plná stálych ale aj nových tvárí. Večierok sa konal ako každý rok v ABC Transhoteli v meste Nitra. O zábavu a hudbu sa starala hudobná skupina EUROBAND, ktorá rozprúdila zábavu skvelými pesničkami. Všetci prátomní si mohli vychutnať výborné jedlo, skvelú hudbu a v neposlednom rade exhibíciu STA reprezentantov, ktorá bola inpozantná a miestami dych vyrážajúca.

DSC 0709
Hlavní funkcionári dostali poďakovania s oceneniami za svoju svedomitú prácu v STA, ktorej výsledkom je rozvoj a rozširovanie členskej základne STA. Nesmieme zabudnúť na našich najúspešnejších športovcov, ktorí svojou obetavosťou a tvrdým tréningom získali na šúťažiach počas roku 2016 cenné medaily. Aj oni boli ocenení pamätnou cenou STA za ich reprezentácu na národných a medzinárodných podujatiach. Po ukončení oficiálnych záležitostí nasledovala skvelá zábava až do neskorých ranných hodín. Všetkým samozrejme ďakujeme za účasť a príjemnú spoločnosť.
 

 

Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk