Reprezentácia

Plán pre Taekwon-do reprezentáciu SR

    Plánom vedenia reprezentácie je výber vhodných adeptov pre reprezentovanie SR na medzinárodných súťažiach – Rôzne medzinárodné súťaže, Majstrovstvá Európy, Majstrovstvá Sveta Taekwon-do ITF. Adepti musia byť počas celého roka  systematicky pripravovaní na tieto súťaže špeciálnym spôsobom. Cieľom je vybudovať reprezentáciu, ktorá sa počas časového horizontu niekoľkých rokov  prebojuje medzi minimálne Európsku elitu.

 

A/ Reprezentační tréneri.

Reprezentácia je tvorená skupinou reprezentačných trénerov, ktorí majú na starosti jej vedenie a rozvoj zručností vybraných cvičencov.

B/ Širšia reprezentácia.

Širšiu reprezentáciu tvoria adepti na reprezentáciu SR, ktoré ho sú súčasťov aj osoby, ktoré napomáhajú pri tréningovému procesu  reprezentantov.

C/ Reprezentačný výber.

Je tvorený výberom najlepších jednotlivcov v jednotlivých kategóriách. Reprezentačný výber je skupina najlepších a najúspešnejších jednotlivcov v danej sezóne, ktorý prešli systématickým výberom.

D/ Delegácia a asistenti.

Tvorí skupina ľudí pracujúcich s reprezentáciou. Asistujú pri organizačných úkonoch a sú nápomocný reprezentačným trénerom. Podľa potreby sa zúčastňujú na podujatiach spolu s reprezentáciou.

 


 

 

 


Naši partneri

nts 2

kompava

1374482 569325173132696 1854512836 n

pontis logoZSE logo

 
 

bojujeme proti dopingu v aktívnom športe
logo ada
ITF logo

eitf logo
© 2018 Taekwon Do Aliancia Slovensko • taekwondoslovakia.sk • info@taekwondoslovakia.sk